Mõru meel ja etteplaneerimata kulud

Usutavasti igaüks meist on saanud paraja ehmatuse osaliseks meid ootamatult tabanud liiklusolukorra või manööverdamisel ette tulnud „napika“ tõttu. Uurimused on selgitanud järgmist: Enamus tagant otsasõite juhtub talvel halva nähtavuse ja väiksema reaktsioonivõime tõttu esimese 15 sõiduminuti vältel.

Peamiselt on põhjuseks ebapiisav info auto ümber toimuvast. Oma visuaalse info auto juhtimiseks saame akende ja peeglite kaudu. Udused või jäätunud klaasid/peeglid kahandavad oluliselt saadavat infohulka. Tavaliselt on kõige suurem probleem sügisest kevadeni. Liigagi sageli näeme hommikuses liiklusmöllus juhte, kelle vaateväli on ainult 10% võimalikust. Ilmselgelt nad ei suuda adekvaatselt toimuvale reageerida ja „kõksud“ ning ka tõsisemad avariid on kerged tulema.

Eelsoojendamise käigus sulavad aknad puhtaks ja nii oled võrreldes teistega eelisseisundis. Tundes ennast roolis kindlamalt võid mõnegi avarii ära hoida sõltumata kas oled süüdi või mitte.Eelsoojendatud salong pakub liiklusohutuse poole pealt veel ühe eelise. Sinu riietus ei pea olema paks ja jäik. Sa oled rooli taga liikuvam ja ohuolukorras saavutad masina üle kontrolli palju kergemini. Eelsoojendatud salong ei tekita külmakrampi ning rooli taga olles saad keskenduda auto juhtimisele, mitte oma ebamugavale olukorrale.Isegi kõige väiksem „kõks“ maksab täna palju. Selle hind ei ole ainult remondikulu, mille kaskokindlustus võib korvata. Asjaajamine avariipaigal, sassiläinud plaanid, kindlustuse/ politseiga tegelemine, auto remonti toimetamise mure, asendussõiduki hankimine ja selle kulu. Palju närvesöövat tegevust ja kindlustuse poolt katmata lisakulutusi. See kõik oleks võinud olemata olnud, kui me oleks näinud..

Kuid meie pakume täiuslikku turvalisuspaketti millega aitame Sind ja sinu lähedasi turvaliselt läbi külmade päevade – seisusoojendi Eberspächer ja calix aitavad sellele kaasa. Alates stardist vaba nähtavus igas suunas

  • Ei mingit ohtu õnnestusteks uduste aknaklaaside tõttu
  • Kergem parklast väljasõit – pingevaba manööverdamine
  • Ei mingeid paksudest talverõivastest tingitud takistusi
  • Vähem rõivaid tähendab ka, et turvavöö istub paremini
  • Optimaalne reaktsioonivõime tänu meeldivale temperatuurile
Soojendamine | Märksõnad: , |