Jahutamine

“Mõnus kliima sinu autos! Tagame jahutuse ka siis, kui mootor seisab. Olgu su liiklusvahendis nii soe või külm, kui SINA seda tahad ja seal, kus SINA seda soovid!“

Jahutada on tänapäeval võimalik liiklusvahendites nii juhikabiine, reisijatesalongi kui ka kaubaruumi ja kõike seda iseseisvalt, vastavalt vajadusele ning ka seisva mootori korral.

Juhtide jaoks tähendab kabiini jahutamine eelkõige suuremat mugavust puhkeajal, seeläbi vähenenud väsimust ning kokkuvõtteks turvalisemat sõitu. Testides on tõestatud, et õhujahuteid kasutavate sõidukite puhul vähenes avariioht kuni 50%!

Kas vajad hoopis transportida kergesti riknevaid toidukaupu või meditsiini tooteid? Selleks puhuks toodetakse kaubaautodele isoleeritud jahutuskambreid või autonoomseid jahutusseadmeid.

Üle Euroopa on keelatud hoida mootorit käimas auto peatustel parklates. Isegi jahutuse ja soojendamise eesmärgil ei tohi seda teha.  Meil on lahendus! Pakume sulle erinevaid autonoomseid jahuteid: EBERCOOL, COOLTRONIC, EUROENGEL  ja ALEX-ORIGINAL.

Kabiinijahutus:

Tavaliselt paigaldatakse jahutusseade sõiduki katusele ja seda võib turvaliselt kasutada ka juhi magamise ajal.
Loe lisaks … Veoautod, Bussid, Matkaautod, Erisõidukid

Kaubaruumi jahutus:

Kui sul on vaja transportida kiiresti riknevaid kaupu kaubikuga/kaubaautoga, siis pole probleemi tänu kaubaruumi jahutussüsteemidele ja mobiilsetele jahutuskonteineritele.
Loe lisaks … Veoautod

Salongijahutus:

Salong on ühendatud ruum nii juhi kui reisijate jaoks. Seda ruumi on kuumal suvepäeval hea jahutada enne sõitma asumist või sõidu vahepausidel.
Loe lisaks … SõiduautodBussid, Matkaautod