Erisõiduki jahutamine

Töö- ja ehitusmasinad töötavad ekstreemsemates oludes…

…kuid ka sellele oleme me mõelnud. Meie poolt pakutav jahutisari on mõeldud just sellistele sõidukitele ja on varustatud lisa tolmufiltriga. Kõik selleks, et niigi rasketes oludes töötades ei peaks lisaks kannatama talumatut kuumust. 

Kabiinijahutus:

Tavaliselt paigaldatakse jahutusseade sõiduki katusele ja seda võib turvaliselt kasutada ka juhi puhkamise ajal.  Sõidukis sees on juhtseade, nupud ja kasutajal ka pult. Positiivne külg meie pakutavate seadmete korral on, et seisma jäädes erisõiduki konditsioneeri kasutada ei saa, küll aga jahutuse lisaseadet.

Jahuteid toodetakse ja paigaldatakse selleks, et pakkuda sõidukijuhtidele kvaliteetset töö ja puhkeaega. Halbades tingimustes töötamine väsitab ja tulemused on tänu sellele väga halvad. Volvo tegi analüüsi, et jahutitega autodel oli õnnetuste arv suvisel ajal 40% madalam, kui nende autopargi ilma jahutita autodel. Sõiduki kabiini temperatuur võib tõusta suvistes tingimustes üle 50 kraadi. Töötamistestid on läbi viidud kõik lõuna Euroopa suvedes. Suvel on tavaliselt kuni 40% õhuniiskust.

Jahutid on õhukonditsioneerid või vee aurustamise põhimõttel töötavad seadmed, mis töötavad  12/24V toitepingega. Jahutid  on mõeldud töötama olukorras, kui erisõiduki mootor on väljalülitatud.

Kuna sõidukeid on erinevad, siis ei ole olemas „parimat“ jahuti mudelit, vaid on olemas õige mudel teie erisõiduki tarbeks.

Meie pakume teile EBERCOOL, COOLTRONIC ja ALEX-ORIGINAL kabiinijahuteid.