Erisõiduki soojendamine

Kas sinu erisõiduk on tänapäevaselt varutatud ja valmis kohetselt tööle asuma?

Meditsiinis, päästeteenistuses ja sõjaväes kasutatakse spetsiifiliselt oma alale kohandatud sõiduvahendeid. Sõltuvalt sõiduki kasutusotstarbest, on ka erinev soojendamisvajadus.

Meditsiin

Kiirabi

Kiirabi

Pole mõeldav patsientide vedu külmas autos. Seetõttu on nii kiirabid kui muud patsientide transpordivahendid varustatud lisakütteseadmetega. Olgu siis õhksoojendite näol või vedeliksoojendiga küttelahendus. Oluline on ka kiirabide puhul sõiduki kohene valmisolek väljasõiduks.

Päästeteenistus

Päästeteenistus

Päästeteenistus

Valmisolek koheselt välja sõita on ka siin tähtis. Harva kui tulekahjul  riided päris kuivaks jäävad. Siis on oluliseks abiliseks  päästeauto kabiini õhkksoojendi, mis vähendab päästjate külmetusriski. Kuid soojendusseadmetest on kasu ka kannatanutele. Autosse lõksu jäänud liiklusõnnetuste ohvrite külmakahjustuste riski vähendab spetsiaalne võimas õhksoojendi , mille abil neid päästetööde ajal soojendatakse.

Sõjavägi

Sõjavägi

Sõjavägi

Lahingumasinad, soojakud, telgid: neis viibivad inimesed vajavad talvel lisasoojaallikat.  Eberspächeril on oma oluline osa kaitsevõime tugevdamises.

Eberspächeri soojendite lai valik katab kõik erisõidukite vajadused. Lisaks on veel tootevalikus spetsiaalsed sõjaväe erinõuetele kohandatud mudelid. Erisõidukit valdkonnas on iga lahendus individuaalne ja ainult koostöös spetsialistidega saavutame parima tulemuse.