Sõiduauto soojendamine

Sõiduautod kiirteelEi ole halba ilma…

Aasta jooksul on Eestis kuni 40 protsenti päevadest temperatuuriga alla 5C. Seejuures tuleb arvestada, et kuni 120 päeva esineb pakast.

» Meie kliimaoludest lähemalt

KellSoovid omandada midagi hindamatut?

Kas sa tead miks eelsoojendamist nautinud inimesed sellest tulevikus loobuda ei taha? Nad hindavad oma aega ja pole nõus külmkappi istuma.

» Loe, kuidas eelsoojendus aitab aega säästa

Sõiduauto mootori eelsoojendamineKasulik mootorile ja rahakotile

Eberspächeri või Calixi eelsoojenduse kasutamine on kasulik mootorile ja auto omanik tunnetab seda kasu ka otseselt oma rahakotis.

» Loe, kuidas soojendamine sinu rahakotile ja mootrile kasulik on

Mõru meel ja etteplaneerimata kulud

Usutavasti igaüks meist on saanud paraja ehmatuse osaliseks meid ootamatult tabanud liiklusolukorra või manööverdamisel ette tulnud „napika“ tõttu.

» Loe, kuidas auto eelsoojendus aitab tõsta liiklusohutust

Kas sa elad keskkonnasõbralikult?

Mure ümbritseva keskkonna pärast on viimastel aastatel suurenenud. Igaüks meist tahaks mingil moel anda oma panuse looduse säästmiseks.

» Loe, kuidas eelsoojendus säästab loodust

Kuidas saan oma auto soojaks?

Meie tootevalikus olevad seadmed on erinevate võimalustega ja ka erineva hinnatasemega. Põhimõtteliselt saame teha valiku kolme võimaluse vahel:

  1. Soojendada elektriga. Tööl või kodus 220V pistiku olemasolek võimaldab kasutada elektrilisi soojendeid. sellesse süsteemi alginvesteering on madal ja lisavartustust saab juurde hankida vastavalt vajadustele ja võimalustele
  2. Autonoomne soojendamine. Paigaldades Hydronic 4 või Hydronic 5 eelsoojendi, omad piiramatut vabadust soojendada seal kus tahad. Lisavarustuse ja juhtimiseadmete valik suurendab niigi kõrget mugavustaset. Vaata ka videot, kus selgitatakse tööpõhimõtteid.
  3. Autonoomne soojendamine poole hinnaga!. Kui sinu autol on olemas tehasepoolne sõidusoojendi, siis selle tegemine eelsoojendiks on lihtne ja odav. Vaata nimekirja autodest, millele pakume täienduskomplekti.

Lülita arukalt!

Õige juhtimisseade on tähtis. See annab maksimaalse võimaluse oma soojendist kasu saada. Vali oma elustiilile vastav EasyStart T taimer, kauguhtimiput EasyStart R või EasyStart R+ ja lõika rohkem kasu!

EasyStart T taimer

EasyStart T taimer

EasyStart R juhtimispult

EasyStart R juhtimispult

EasyStart R+ juhtimispult

EasyStart R+ juhtimispult

Astu samm veel suurema mugavuse poole!

Kiirkütmisega saad auto soojaks juba 15 minutiga ja lisalaadimisega kasutad soojendit piiramatult!
» Uuri auto kiirkütmise kohta lähemalt